SEZON 2018

W roku 2018  sezon trwał od 23 czerwca do 31 sierpnia.

Ośrodek odwiedziło  1060 osób, w tym z  wieczornych seansów filmowych skorzystało 294 turystów.

Dyżur w Ośrodku pełnili: Jacek Gołębiowski, Adam Kucharski, Marek Królikowski,  Aleksandra Jaskuła oraz Wojciech Geło (na zgłoszenie turystów poza sezonem).

Działał Terenowy Referat Weryfikacyjny GOT.  Można było zweryfikować książeczki,  z czego skorzystało 37 osób.

Modernizacja budynku. Wymiana zniszczonych  żerdzi w ogrodzeniu.